Priešgaisrinės signalizacijos montavimas

PRIEŠGAISRINĖS SIGNALIZACIJOS SISTEMOS

Vien įsigyti priešgaisrinę signalizaciją nepakanka, kitas svarbus žingsnis yra priešgaisrinės signalizacijos įrengimas ir montavimas. Šiame procese galioja tam tikros taisyklės, kurių privalu laikytis, norint užtikrinti sklandų, efektyvų ir maksimalų saugumą garantuojantį sistemos veikimą.

UAB Firesta siūlomos su priešgaisrinės signalizacijos montavimu susijusios paslaugos:

Nors esame įsikūrę Vilniuje, aptarnaujame ir ryšį palaikome su klientais iš visos Lietuvos, kurie vertina mūsų indėlį į jų saugumą. Atliksime visus priešgaisrinės signalizacijos montavimo procesus, nuo sistemos projektavimo iki apmokymo kaip naudotis įranga ir remonto bei priežiūros, todėl jausitės saugiai, o nelaimės atveju gebėsite geriau apsisaugoti patys bei apsaugoti savo įmonės ar asmeninį turtą.

Visus darbus atliekame kokybiškai, siekdami darbų ilgaamžiškumo ir ilgalaikio sistemų veikimo. Sekame visas technologines naujoves, kad klientams pasiūlytume inovatyvius ir modernius saugumo sprendimus, kurie geriau apsaugotų nuo gaisro pavojaus.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.