Angliarūkštės gesintuvai

Gesintuvai su angliarūgštės užpildu rekomenduojami elektros gaisrams gesinti. Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore ir nepalieka jokių pėdsakų. Šio tipo gesintuvai taip pat gali būti naudojami B klasės gaisrams, degiems skysčiams arba skystėjančioms medžiagoms (benzinui, naftos produktams, riebalams, lakams, dervai, vaškui, eteriui, alkoholiui ir kt.) gesinti.

 • B gaisrų klasė – degantys skysčiai: benzinas, spiritas, lakas ar tepalai.
 • C gaisrų klasė – degančios dujos: vandenilis, acetilenas, angliavandeniliai.
 • Tinka gesinti elektros įrenginius.
angliarugstes gesintuvai kaina

KODĖL VERTA RINKTIS ANGLIARŪGŠTĖS GESINTUVĄ?

Angliarūgštės gesintuvo (AG) gesinamojoje medžiagoje naudojamas anglies dioksidas (CO2), pereinantis iš skystos būsenos (balione) į dujinę (gesinant). Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore ir nepalieka jokių pėdsakų. Gesintuvai naudojami, kai aplinkos temperatūra ne žemesnė kaip -30°C ir ne aukštesnė kaip +60°C.

Angliarūgštės gesintuvu galima gesinti beveik visų klasių gaisrus, išskyrus C (degių dujų). Angliarūgštės gesintuvai neteršia, tad puikiai tinka gesinti jautriems įrenginiams ar elektroninei aparatūrai.

Angliarūgštės gesintuvai (AG) skirti gesinti degias medžiagas, kurių degimui palaikyti būtinas deguonis, taip pat veikiančias elektros instaliacijas iki 1000 V, degius skysčius, dujas. Jais galima gesinti elektroninę įrangą, naudoti archyvuose, muziejuose ir kitose panašiose patalpose.

ANGLIARŪGŠTĖS GESINTUVŲ PRIVALUMAI

Suprasti kodėl angliarūgštės gesintuvai yra vieni populiariausių visame pasaulyje tikrai nėra sunku. Platus gesinamų gaisrų spektras ir prieinamos kainos leidžia šio tipo gesinimo priemonėms karaliauti rinkoje. UAB Firesta siūlo savo klientams įsigyti bei atlikti angliarūgštės gesintuvo apžiūrą bei aptarnavimą.

Didžiausias šio tipo gesintuvų pliusas – naudojimas gesinant elektros gaisrus. Kadangi jų sandara yra (didžiąja dalimi) anglies dioksidas, jis balione būna skysčio pavidalu, o purškiamas pasikeičia į dujas, kurios efektyviai gesina bet kokią liepsną. Gesinimo medžiaga išsisklaidys ore, nereikės nieko valyti ar keisti.

Šių gesintuvų paprastumas ir efektyvumas leidžia užtikrinti maksimalią darbų saugą šalia elektros prietaisų, degių skysčių ar tepalų. Angliarūgštės gesintuvai:

 • netinka gesinti C klasės (degiųjų dujų, tokių kaip vandenilis ar angliavandeniliai) gaisrus;
 • efektyviai gesina elektros instaliacijas iki 1000V;
 • nepažeidžia dokumentų, brangių daiktų ar trapių medžiagų, kadangi gesinimas vyksta dujomis, kurios nepalieka pėdsakų (puikiai tinka patalpose kur daug popierių ar brangių medžiagų);
 • veikia aplinkoje, kurioje temperatūra yra tarp: – 30°C ir +60°C.;
 • angliarūgštės gesintuvais galima gesinti degančių skysčių (benzino, spirito) gaisrus.

Kaip priimti sprendimą įsigyti geriausią ir labiausiai tinkantį gesintuvą? Ar Jums reikia būtent angliarūgštės gesintuvo, patars UAB Firesta ekspertai. Jūsų saugumu besirūpinanti patyrusių darbų saugos ekspertų komanda ne tik padės tinkamai išsirinkti gesintuvą, bet atliks vėlesnius apžiūros ir pildymo darbus bei, reikalui esant, nubrėš patalpos evakuacinį planą.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI:

 • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
 • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
 • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.