Automatiniai gesintuvai

Miltelinis automatinis gesintuvas rekomenduojamas naudoti visuomeninės paskirties patalpose. Naudojamas tiek kaip pagrindinė, tiek ir kaip papildoma priemonė užtikrinti saugumą tokiose viešose įstaigose.

 • A gaisrų klasė – dažniausiai pasitaikantys gaisrai, kai dega įprastos medžiagos: mediena, popierius, guma, plastmasė ar tekstilė.
 • B gaisrų klasė – degantys skysčiai: benzinas, spiritas, lakas ar tepalai.
 • C gaisrų klasė – degančios dujos: vandenilis, acetilenas, angliavandeniliai.
 • Tinka gesinti elektros įrenginius su iki 1 000 V įtampa.
automatiniai gesintuvai vilnius

Automatinis gesintuvas – pradeda veikti automatiškai gaisro metu, tad jo nereikia mechaniškai valdyti, norint užgesinti liepsnas. Netikėtai, gaisro metu, pakilus temperatūrai skyla viduje esanti temperatūros kapsulė, o gesintuvas ima veikti.  Automatiniai gesintuvai:

 • užpildyti milteliniu užpildu;
 • efektyviausiai veikia pakabinti 2,5-3 metrų aukštyje;
 • tinka gesinti;
 • susidoroja su ugnimi 10 kvadratinių metrų plote.

Kadangi jų užpildas yra milteliai, gaisrą jie gesina chemiškai ir viduje esanti miltelinė medžiaga nusėda ant gesinamos vietos. Nors tai ir nėra visiškai pėdsakų nepaliekantis gesinimo būdas, jis tikrai yra efektyvus ir neleis prarasti brangių ar vertingų daiktų.

UAB Firesta, esame įsikūrę Vilniuje ir prekiaujame bei aptarnaujame įvairių tipų gesintuvus. Automatiniai gesintuvai yra viena universaliausių priešgaisrinės saugos priemonių visoje rinkoje, todėl apsaugosite ne tik rečiau lankomas ar prieinamas vietas, į kurias, galbūt, sunku būtų ateiti su rankinėmis gesinimo priemonėmis. Šis sprendimas geriausiai tinka pramoninio bei sandėliavimo paskirties pastatuose. Gera kaina ir maksimalus saugumas, štai kokias dvi pagrindines savybes suderina automatinis ugnies gesintuvas.

Gesintuvas taip pat tiks visuomeninės ar masėms skirtų patalpų saugumo užtikrinimui. Susisiekę su mumis gausite visus reikalingus atsakymus į Jums rūpimus klausimus apie automatinius gesintuvus, padėsime surasti efektyviausius priešgaisrinės saugos sprendimus ir apsaugosime Jus ir Jūsų turtą!

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

 • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
 • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
 • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.