Evakuacijos planas

Evakuacijos planas turi būti (yra privalomas) kiekvienoje įmonėje. Net samdant naują darbuotoją, jį privalote supažindinti su darbų saugos reglamentais bei evakuaciniais planais.

Tai nėra tik brėžinys, evakuacijos planas apima visus pavyzdinius darbuotojų veiksmus kilus gaisrui. UAB Firesta užsiima evakuacijos planų parengimu, evakuacijos planų braižymu ir jų pristatymu įmonės darbuotojams. Kilus gaisrui, svarbu, kad apie evakuacijos planus žinantys žmonės galėtų priimti tinkamus sprendimus ir saugiai išlydėtų visus žmones iš degančios patalpos.

EVAKUACIJOS PLANAS KILUS GAISRUI

Evakuacijos planas – būtina saugumo priemonė, kuri padeda išvengti sveikatos sutrikdymų ne tik gaisro, bet ir kitos nelaimės atveju. Mes surasime efektyviausius evakuacijos kelius, juos pavaizduosime aiškiame brėžinyje arba atliksime jau turimo evakuacinio plano papildymą pagal pavyzdį.

Įmonėms Lietuvoje galioja pakankamai griežti priešgaisrinio saugumo reikalavimai, todėl patalpoje privalo būti skiriamieji ženklai rodantys išėjimą, o evakuacijos plane tinkamai paženklinti išėjimai, keliai bei gesintuvai ar kitos saugos priemonės.

EVAKUACIJOS PLANŲ BRAIŽYMAS

Pasiūlysime visiems savo klientams įsigyti ar pas mus užsisakyti evakuacijos planų braižymo paslaugas. Esame rinkos lyderiai priešgaisrinės saugos ir darbų saugos srityse, todėl galime visiems savo klientams užtikrinti maksimalų indėlį į jų saugumą bei ramų darbą ir būvį. Neieškome pigiausių išeičių, į kiekvieno kliento prašymą atsižvelgiame ir pateikiame ekspertiškas išvadas, kurios padės kiekvienam ir saugos visus.

Svarbu, kad evakuacijos planas būtų atnaujinamas plečiant ar keičiant patalpas bei jų paskirtį. Nepalikite visko likimo valiai ir nuolat rūpinkitės, kad darbų saugumas būtų prioritetas Nr.1 .

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.