Automobiliniai gesintuvai

Gesintuvai yra rekomenduojami automobilyje įvykusiems gaisrams gesinti. Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore.

  • A gaisrų klasė –tinka A tipo gaisrų gesinimui (Automobilių padangos ir kt;);
  • Tinkamas svoris – 1kg ir 2kg.
masininis gesintuvas kaina

Savo transporto priemonėje, pagal kelių eismo taisykles, privalote turėti automobilinį gesintuvą. Tą, KET įpareigoja daryti kiekvieną vairuotoją tam, kad būtų užtikrintas tiek Jūsų pačių, tiek aplinkinių vairuotojų saugumas nelaimės atveju.

KOKIO GESINTUVO REIKIA AUTOMOBILIUI?

Geriausias automobilinis gesintuvas bus tas, kuris lengvai tilps mašinoje ir reikalui esant, galėsite nesunkiai juo pasinaudoti. Dažniausiai į transporto priemones dedami ar montuojami priešgaisrinės saugos įrenginiai būna su milteliniu arba angliarūgštės užpildu. Pagal taisykles, automobilyje esantis gesintuvas negali būti mažesnės nei 1kg talpos. Panaudoję automobilinį gesintuvą, nedelsiant pristatykite jį apžiūrai ir naujam užpildymui, taip užtikrinsite, kad mašinoje esanti saugumo priemonė būtų efektyvi, veikli, naudinga bei, reikalui esant, išgelbėtų aplinkinius asmenis.

Tikrai saugumą vertinantiems vairuotojams (arba turintiems didesnę transporto priemonę) stipriai rekomenduojame rinktis talpesnį – 2kg gesintuvą automobiliui. Ypač tai aktualus didesniems lengviesiems automobiliams, kur mažesnės talpos gesintuvas nebus toks naudingas kaip talpesnysis variantas. Po įsigijimo būtinai atkreipkite dėmesį į prekės (šiuo atveju automobilinio gesintuvo) galiojimo datą. Galiojimo terminui pasibaigus, gesintuvą keiskite nauju, nes pastarojo veiklioji medžiaga bei patys mechanizmai jau gali būti nebeveiksmingi.

Neieškokite tiesiog pigaus būdo praeiti techninę apžiūrą pirkdami nekokybiškus gesintuvus. Jūsų saugumas turi būti pirmoje vietoje, todėl rinkitės patikimus produktus, būtent tokius, kokius Jums siūlo UAB Firesta. Sutaupę keletą eurų, vėliau dėl tokio poelgio galite prarasti daug daugiau, tad savo saugumu pradėkite rūpintis kuo anksčiau ir rimčiau.

AUTOMOBILINIO GESINTUVO KEITIMAS

Gesintuvą rekomenduotume tikrinti bent jau kas 12 mėnesių, periodiškai. Kodėl? Ogi dėl to, kad automobiliniai gesintuvai dažniausiai būna užmiršti vairuotojų bagažinėse ar salone, o jų prisireikus gali paaiškėti, kad įrenginys jau seniausiai nebegalioja ir gaisro jis nebeužgesins. Atvežę gesintuvą mums, patikėsite jį patikimiems priešgaisrinės saugos ir gesintuvų aptarnavimo bei prekybos ekspertams, kurie įvertins įtaiso būklę, jį užpildys iš naujo arba parekomenduos pakeisti nauju.

Saugoti savo turtą ir sveikatą – svarbiausias prioritetas nelaimės kelyje atveju. Prižiūrėkite savo gesintuvus, nevenkite atlikti reguliarią jų apžiūrą bei patikrinimą ir automobilinis gesintuvas tarnaus ilgai bei užtikrintai.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.