Priešgaisarinės signalizacijos priežiūra

Atlikus priešgaisrinės signalizacijos montavimo darbus, reikalinga nuolatinė šių priešgaisrinių sistemų priežiūra. Ją atlikti gali tik kvalifikuoti specialistai, kurie išmano saugos standartus ir įrengtas gaisrinės signalizacijos sistema.

GAISRINĖS SIGNALIZACIJOS PATIKRA

UAB Firesta aptarnauja klientus ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, todėl atliksime profesionalią patikrą už patrauklią kainą. Tikrinimas susideda iš kelių etapų kai yra apžiūrima įrenginių išorinė bei sistemų ir programinės įrangos būklė. Vizuali ir techninė inspekcija leidžia priešgaisrinės signalizacijos priežiūros ekspertams iškart nustatyti galimus ar jau esamus gedimus, padėti savininkams geriau apsaugoti turtą ir sveikatą.

Gaisrinės signalizacijos tikrinimas neužtrunka ilgai, o jį labai rekomenduojame atlikti kuo dažniau. Jeigu patalpoje atsirado bėdų su drėgme arba sistema jau suveikė, kreipkitės į UAB Firesta, kad atliktumėme reikalingus priežiūros ir patikrinimo darbus. Nedvejokite ir nenustumkite šios užduoties į antrą planą, nes Jūsų saugumas besąlygiškai yra pats svarbiausias dalykas ne tik namuose, bet ir darbe. Įmonėms reguliariai prižiūrėti savo priešgaisrinės signalizacijos sistemas įpareigoja įstatymas, o privatiems asmenims rekomenduojame tą daryti periodiškai.

Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.

Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.

Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.