Priešgaisrinės saugos mokymai

Turėdami tinkamą dokumentaciją ir priešgaisrinę įrangą dar turite nepraleisti ir darbuotojų kompetencijos ugdymo šiais klausimais. Gaisrinės saugos mokymai ne ką mažiau svarbūs už visus kitus etapus, nes žinodamas kaip elgtis kritinėje situacijoje, darbuotojas išsaugos ne tik save ar aplinkinius, bet galbūt ir įmonės turtą nelaimės atveju.

UAB Firesta rengia priešgaisrinės saugos mokymus:

  • Įmonėse;
  • Darbo vietose;
  • Mokyklose;
  • Statybvietėse;
  • Įvairaus tipo patalpose;
  • Tiek Vilniuje, tiek kitose Lietuvos vietovėse.

Parengsime programas darbuotojų mokymui gaisrinės saugos klausimais. Paruošime mokomąją medžiagą, o vėliau išklausiusiems kursus bus pateikti testai, įvertinti įsisavintą medžiagą bei žinias. UAB Firesta rengiami kursai ir priešgaisrinės saugos mokymai bei programos darbuotojams ir vadovams. Apmokysime visą personalą įmonėje tinkamai elgtis gaisro atveju ar kritinėje situacijoje.

Po gaisrinės saugos mokymo bus įvykdytas ir atestavimas – jūsų įmonei bei dalyvavusiems asmenims bus įteiktas dokumentas, liudijantis išklausytus mokymus ir patvirtinantis darbų bei veiklos saugumą šioje įmonėje ar patalpoje. Priešgaisrinės saugos mokymai apima ne tik teorines žinias, bet ir praktinį įtaisų panaudojimo žinojimą, kurį suteikti gali tik kvalifikuoti specialistai. Suderinę šias žinias darbuotojai jausis ir bus saugesni, o veikla vyks sklandžiau ir efektyviau.

Susisiekime ir aptarkime bendradarbiavimo galimybę jau dabar. Neatidėliokite jokių sprendimų, kurie susiję su Jūsų ar personalo saugumu. UAB Firesta – mums rūpi Jūsų saugumas.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.