Priešgaisrinės saugos dokumentavimas

Priešgaisrinės saugos dokumentacija – dažnai įmonių pamirštamas ar pro akis praleidžiamas aspektas. Tačiau toks elgesys yra visiškas neatsakingumas, o kada kalba eina apie sveikatos ar turto saugumą – kompromisų daryti tiesiog negalima.

GAISRINĖS SAUGOS DOKUMENTAI

UAB Firesta užsiima priešgaisrinės saugos įmonėje dokumentų parengimu, tvarkymu, paruošimu. Visų pirma, turėtume išskirti, kokia dokumentacija jums yra reikalinga. Šie dokumentai reikalingi įmonėms, jų paskirtis ir tipas skiriasi priklausomai nuo patalpų tipo, veiklos sferos, personalo dydžio ir kitų aspektų. Mes išmanome tiek praktinę, tiek teorinę bei įstatyminę šios sferos pusę, todėl galime parengti tvarkingus dokumentus, kurie leis įmonei didžiuotis gavus gaisrinės saugos pažymėjimus ir kita.

Priešgaisrinės saugos užtikrinimas prasideda nuo prevencinių priemonių, tačiau apima ir:

  • Gaisro gesinimo įrangą;
  • Garsinio bei kitokio tipo įspėjimo signalus;
  • Tinkamą personalo instruktavimą šiais klausimais;
  • Pakankamą vadovo kompetenciją priešgaisriniais klausimais;
  • Profesionalų rizikos vertinimą;
  • Tinkamų nuostatų bei dokumentų parengimą.

Esame įsikūrę Vilniuje, bet turime klientų iš visos Lietuvos. Jūsų buvimo vieta – ne kliūtis mums tapti pagrindiniais Jūsų priešgaisrinės saugos klausimų atstovais bei padėti užtikrinti sklandų ir saugų darbą įmonėje. Kiekvienai įmonei reikalingos skirtingos paslaugos, gali būti, jog reikia dokumentus sukurti, parašyti naujus nuostatus arba tiesiog pakoreguoti jau galiojančią dokumentaciją. Tikslią darbų kainą, terminus bei kitas detales galėsime Jums pateikti tik žinodami apie būsimo darbo pobūdį su Jūsų įmone. Susisiekite ir aptarsime galimą bendradarbiavimą, pateiksime pasiūlymą ir tikimės, jog sukursime vertingą ir vaisingą ryšį.

Kiekvienoje savo darbo srityje į pirmąją vietą iškeliame kliento saugumą. Niekada „nekirsime kampų“, neieškosime pigios ir neefektyvios išeities. Darbus atliksime nuodugniai, reikalui esant padarysime korekcijas bei pakeitimus, o prie reikalingos dokumentacijos gera kaina pasiūlysime ir atitinkamus techninius sprendimus. Vien dokumentacija neužtikrins priešgaisrinės saugos. Nors dokumentai ir yra be galo svarbūs, nepamirškite pasirūpinti ir praktine bei technine įranga (gesintuvais, signalizacija), kuri leis gauti visus reikiamus sertifikatus bei saugiai ir netrukdomai vykdyti veiklą.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.