Darbų saugos mokymai

Pradėdami ar jau vykdydami įmonės veiklą, turite būti užtikrinti ne tik tuo, kad įmonės patalpose yra visos darbų saugai reikalingos priemonės, bet, kad darbuotojai patys žino kaip elgtis kritinėse situacijose.

UAB Firesta pasirūpins viskuo, nuo darbuotojų saugos instruktavimo ir rengimo programos iki darbų saugos mokymų:

  • įmonėje;
  • gamyboje;
  • geležinkelyje ar kituose infrastruktūros darbų srityse;
  • mokyklose;
  • darbo vietose.

Paruošime visas reikiamas instrukcijas tam, kad darbų sauga įmonėje būtų maksimali, o vėliau jas pristatysime Jūsų darbuotojams bei vadovams. Darbuotojų sauga ir sveikata – prioritetas numeris vienas, todėl nepraleiskite progos užsakyti darbų saugos kursus iš vieno lyderiaujančių saugos ekspertų visoje Lietuvoje – UAB Firesta. Deriname ilgametę darbo patirtį ir nepakeičiamas specialistų žinias su technologinėmis inovacijomis, kurias nuolat sekame ir stengiamės pritaikyti savo darbe. Tik taip galime jaustis ramūs, kad mūsų klientai yra saugūs, o jų pasitenkinimas UAB Firesta darbu – maksimalus.

DARBŲ SAUGOS KURSAI

Mūsų klientai renkasi grįžti, todėl tikime, kad veiklą vykdome teisingai ir parengiame kokybiškus bei informatyvius darbų saugos kursus bei randame efektyvius techninius ar teorinius sprendimus būtent Jums. Susisiekime ir aptarkime bendradarbiavimo galimybes. Rašykite mums el.paštu arba skambinkite telefonu ir gausite visą reikalingą informaciją apie galimybes surengti kursus ir paruošti mokomąją medžiagą. Šias paslaugas pasiūlysime atlikti patraukliomis kainomis.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.