Gesintuvų pildymas

GESINTUVŲ PILDYMO PASLAUGOS

UAB Firesta atlieka visų tipų gesintuvų pildymą Vilniuje. Užpildysime miltelinius, vandens putų ir angliarūgštės gesintuvus, o kartu ir patikrinsime jų būklę bei aptiksime esamus gedimus ar trūkumus. Svarbu, jog gesintuvo pildymas būtų atliekamas kartu su jo technine apžiūra, nes galite net nepastebėti, kad:

 • gesintuvą kamuoja korozija;
 • gesintuvo dangos dažai ima atsilupinėti;
 • gesintuvo naudojimo instrukcija išbluko arba pasidarė nebeįskaitoma;
 • gesintuvo sandarumas dingęs;
 • gesintuvo paleidimo mechanizmas nebeveikia;
 • gesintuvas nebeišlaiko slėgio.

Geriau nepakliūti į kuriozinę situaciją kada gesintuvas išsikvėps vos po vieno paspaudimo ir šia sritimi reikėtų pasirūpinti iš anksto. Gesintuvų pildymas UAB Firesta bus atliktas už gerą kainą, paisant Jūsų finansinių interesų ir vertinant laiką, o svarbiausia – saugumą. Veikiame Vilniuje, tačiau dirbame ir ryšį palaikome su savo klientais iš visos Lietuvos.

UAB Firesta atlieka gesintuvų patikrą ir pildymą vadovaudamasi:

 • Bendrosiomis gaisrinės saugos taisyklėmis, patvirtintomis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2005 m. vasario 18 d. įsakymu Nr. 64 (Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2010 m. liepos 27 d. įsakymo Nr. 1-233 redakcija).
 • Gesintuvų techninės priežiūros taisyklėmis, patvirtintomis priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2010 m. gruodžio 20 d. įsakymu Nr. 1-360

Esame patikimi tiekėjai ir priešgaisrinės saugos srities ekspertai, sukaupę ilgametę patirtį, kurią suderiname su noru pirmauti rinkoje ir tiekti klientams aukščiausio lygio paslaugas. Būtent taip galime būti tikri, kad pas mums Jums bus atliktas kokybiškas gesintuvų pildymas, po kurio neiškils jokių nesklandumų. Netikėkite nepatikimų paslaugų tiekėjų nerealiais pažadais, nes jie dažniausiai subliukšta, o taip gali nukentėti ne tik jūsų turtas, bet ir sveikata. Gesintuvus pildyti rekomenduojame po kiekvieno panaudojimo arba iš naujo užpildyti juos reikėtų kasmet. Kadangi pats gesintuvas susideda iš daugybės ypatingų ir specializuotų komponentų, kartu su gesintuvo užpildymu pasiūlysime atlikti ir įtaiso apžiūrą, kurios metu nustatysime gedimus ar problemas. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo su savo klientais, todėl dirbame kryptingai, siūlome geras kainas ir gesintuvų pildymą atliekame patikimai ir efektyviai.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

 • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
 • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
 • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.