Priešgaisrinė signalizacija

PRIEŠGAISRINĖ IR APSAUGINĖ SIGNALIZACIJA

Vienas svarbiausių priešgaisrinės patalpų saugos komponentų yra priešgaisrinės signalizacija. UAB Firesta siūlo šiuos priešgaisrinės signalizacijos sprendimus savo klientams:

PRIEŠGAISRINĖS SIGNALIZACIJOS TIKSLAS

Įmonės net negalės pradėti vykdyti veiklos, neturėdamos sertifikuotos ir tinkamos priešgaisrinės automatikos sistemų, kurios užtikrintų darbuotojų bei turto saugumą. Priešgaisrinės signalizacijos, yra keleto rūšių, jums tinkamiausią galėsime pasiūlyti tik žinodami šiek tiek daugiau apie vykdomą veiklą ir norimas apsaugoti patalpas. Šią sistemą bus lengva valdyti, o apie gaisro pavojų įspės aiškus garsinis signalas, kurio dėka spėsite išgelbėti save ir aplinkinius bei turtą.

Patirtį darbų saugoje ir priešgaisrinėje apsaugoje kaupiame jau ne vienerius metus. Savo klientams esame suprojektavę labai daug gaisro signalizacijų, automatinių priešgaisrinių sistemų ir naujausius bei moderniausius ES standartus atitinkančią įrangą.

Pagrindinis priešgaisrinės signalizacijos tikslas – įspėti aplinkinius apie gaisrą ir neleisti jam išplisti. UAB Firesta padės rasti tinkamus priešgaisrinės signalizacijos komplektus namui ar įmonės patalpoms gera kaina. Reikalavimai, kuriuos turi atitikti tokia signalizacija – mums puikiai žinomi, todėl neturėsite jokių sunkumų visu eksploataciniu laikotarpiu.

PRIEŠGAISRINĖS SIGNALIZACIJOS KAINA

Viskas priklauso nuo patalpų dydžio ir reikalingos apsaugos kiekio. Susisiekime telefonu arba el.paštu ir aptarkime bendradarbiavimo galimybes.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.