Gesintuvų techninė priežiūra

GESINTUVŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

Gesintuvas privalo būti ne tik užpildytas veikliąja medžiaga, bet ir techniškai tvarkingas. Kad jis toks galėtų būti, reikalinga nuolatos laikytis gesintuvų techninės priežiūros taisyklių. Tam reikia specialios techninės įrangos bei žinių, kurios padeda šią paslaugą įgyvendinti kokybiškai, o reikalingą remontą atlikti greitai, sklandžiai ir neapkraunant Jūsų biudžeto.

Gesintuvų techninė priežiūra yra labai specializuota užduotis, kurią patikėti turėtumėte tik savo srities profesionalams, kokie esame mes. Gesintuvų techninis aptarnavimas bus atliktas visu garantiniu eksploatavimo laikotarpiu arba po jo, jums pageidaujant. Kadangi bet kurį gesintuvą sudaro įvairūs judantys, slėgį reguliuojantys ir su didelėmis apkrovomis dirbantys komponentai, jie gali gesti. Turite nuolatos būti užtikrinti, kad nelaimės atveju galėsite apsaugoti save, aplinkinius ir svarbų turtą.

Gesintuvų techninės priežiūros metu galėsime su jumis aptarti ir gesintuvo privalumus bei trūkumus. Visiems klientams reiktų žinoti tai, kad skirtingo užpildo gesintuvai geriausiai tinka gesinti skirtingus gaisrus arba yra universalūs. Tad apžiūros, pildymo ar gesintuvų techninės priežiūros laikotarpiu galbūt patarsime ar padėsime rasti tinkamesnį gesintuvą. Žinodami kokie gali kilti gaisrai ir kaip juos užgesinti, būsite ir jausitės saugesni.

UAB Firesta atlieka gesintuvų techninę priežiūrą bei pildymą vadovaudamasi:

  • Bendrosiomis gaisrinės saugos taisyklėmis, patvirtintomis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2005 m. vasario 18 d. įsakymu Nr. 64 (Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2010 m. liepos 27 d. įsakymo Nr. 1-233 redakcija).
  • Gesintuvų techninės priežiūros taisyklėmis, patvirtintomis priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2010 m. gruodžio 20 d. įsakymu Nr. 1-360

Iš esmės, gesintuvų techninės priežiūros taisyklės reikalauja juos laikyti saugiai ir atvežti specialistams nuolatinei apžiūrai. Esate įpareigoti tą daryti vieną kartą per metus, todėl gesintuvų techninė priežiūra turėtų būti atliekama pas patikimą ir patyrusį žinovą. Siekiame užmegzti ilgalaikius ryšius su savo klientais, todėl labai džiaugsimės, jeigu nuspręsite bendradarbiauti sutardami dėl ilgalaikės gesintuvų techninės priežiūros bei aptarnavimo. Esame įsikūrę Vilniuje, bet aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.