Gesintuvų patikra

GESINTUVŲ PATIKROS PERIODIŠKUMAS

Gesintuvo patikrą būtina atlikti periodiškai. Esame Vilniuje įsikūrusi priešgaisrinės ir darbų saugos ekspertų komanda siūlanti savo klientams miltelinių, angliarūgštės užpildo, vandens putų, automatinių bei automobilinių gesintuvų sprendimus bei evakuacijos planų braižymo paslaugas. Visiems gesintuvams mielai atliksime ir patikros procedūras, kurių dėka pastebėsime gesintuvo būklę, pakeisime užpildą ar pasiūlysime pakeisti atgyvenusį ar nebeveikiantį gesintuvą nauju.

Gesintuvų patikroje svarbiausia – periodiškumas. Gesintuvų tikrinimas turi būti atliktas bent kartą metuose, dažniau atlikinėti patikrą nei nurodo ant gesintuvo esantis lipdukas ar atvežti juos UAB Firesta specialistams reiktų tik tokiu atveju, jeigu gesintuvas buvo panaudotas. Šiuos darbus atliekame geromis kainomis, o visus klientus kviečiame užsukti pas mus, nurodytu adresu Vilniuje, kad aptartumėme gesintuvų patikrą arba priešgaisrinės saugos sprendimus Jūsų būstui ar verslui.

Visų rūšių gesintuvams reikia atlikti periodiškas patikras. Tiek automobilinių, tiek automatinių ir miltelinių ar kito tipo gesintuvų galiojimo laikas yra ribotas, tad svarbu, kad nuolat jaustumėte, jog net ir iškilus pavojui, esate maksimaliai apsaugoti nuo grėsmės. Ilgametė patirtis, daugybė ilgalaikių klientų ir neatsainus požiūris į darbą leidžia mums pirmauti priešgaisrinės saugos sprendimų rinkoje. Gesintuvų patikrą, kaip ir visus kitus darbus – atliekame kokybiškai, gera kaina, greitai ir sukuriame ilgalaikę vertę, kuri saugoje yra svarbiausia. Nesirinkite pigios, nepatikimos alternatyvos, nes kilus nelaimei nukentės ir turtas, ir jūsų sveikata. Venkite nekokybiškų priešgaisrinės saugos sprendimų.

Pasirūpinkite, kad gesintuvų patikra būtų atlikta kokybiškai, kadangi Jūsų saugumas nėra antrarūšis prioritetas, tai pačios aukščiausios svarbos reikalas.

Gesintuvų patikra atliekama vadovaujantis

  • Bendrosiomis gaisrinės saugos taisyklėmis, patvirtintomis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2005 m. vasario 18 d. įsakymu Nr. 64 (Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2010 m. liepos 27 d. įsakymo Nr. 1-233 redakcija).
  • Gesintuvų techninės priežiūros taisyklėmis, patvirtintomis priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2010 m. gruodžio 20 d. įsakymu Nr. 1-360

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.