Milteliniai gesintuvai

Miltelinis gesintuvas ReinoldMax užpildytas gesinimo milteliais monoamonio fosfato pagrindu tinka visų tipų gaisrams gesinti.

A gaisrų klasė – dažniausiai pasitaikantys gaisrai, kai dega įprastos medžiagos:

  • mediena, popierius, guma, plastmasė ar tekstilė.
  • B gaisrų klasė – degantys skysčiai: benzinas, spiritas, lakas ar tepalai.
  • C gaisrų klasė – degančios dujos: vandenilis, acetilenas, angliavandeniliai.
  • Tinka gesinti elektros įrenginius su iki 1 000 V įtampa.
milteliniai gesintuvai kainos

Kodėl verta rinktis miltelinį gesintuvą?

Miltelinis gesintuvas ReinoldMax dėl savo aukšto veiksmingumo yra vienas iš populiariausių automobilinių gesintuvų Lietuvoje.

Milteliniai gesintuvai efektyviai numalšina visų tipų gaisrus ir veikia minusinėje temperatūroje nuo -30°C. Gesindami gaisrą automobilio viduje nepamirškite, kad visi milteliniai gesintuvai sudaro toksinį dulkių debesį, tad pasistenkite neįkvėpti miltelių, o po gesinimo gerai išvėdinkite automobilio vidų ir nusiplaukite rankas.  Gesinimo milteliai netirpsta vandenyje, todėl salono vidų patartina gerai išsiurbti, o turinį iškart pašalinti. ReinoldMax gesintuvas turi patogų tvirtinimo laikiklį, tad patariama gesintuvą gerai pritvirtinti automobilyje, kad išvengtumėtė netikėto miltelių išsipurškimo stabdant.

Po gesinimo praėjus kelioms minutėms gali būti, kad gesinimo milteliai užkimš purkštuvą, todėl net jeigu neišpurškėte viso turinio, nedelsdami priduokite gesintuvą naujam perpildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI:

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.