Priešgaisrinė sauga

Vienas svarbiausių procesų kiekvienos įmonės veikloje, o ypač prieš pradedant ją – priešgaisrinė sauga. Bendrosios gaisrinės saugos taisyklės bei LR įstatymai įpareigoja kiekvieną įmonę bei įstaigą užtikrinti darbų saugą ir priešgaisrinės saugos reglamentų atitikimą. Šiuos reikalavimus iš visų pusių pažįsta ir juose specializuojasi UAB Firesta.

Ilgametę patirtį gesintuvų, priešgaisrinių signalizacijų ir evakuacijos planų prekyboje, konsultacijose ir paruošime deriname su technologinėmis inovacijomis bei laiko patikrintais sprendimais. Tik taip gebame pateikti gerą kainos ir kokybės santykį išlaikančius sprendimus visiems savo klientams. Yra ne viena įmonė, kuri siūlo bendrosios gaisrinės saugos prietaisus bei sprendimus, tačiau kodėl verta rinktis UAB Firesta?

  • Mums svarbiausia – Jūsų saugumas
  • Kainos ir kokybės santykis
  • Patirtis + inovacijos
  • Platus siūlomų paslaugų spektras

Suderinę šias mūsų veiklos ypatybes su dideliu žinių bagažu galime drąsiai teigti, jog išmanome priešgaisrinę saugą ir esame lyderiai šiame rinkos segmente.

Atliekame ne tik praktines užduotis (planų braižymas, gesintuvų apžiūra, prekyba priešgaisrinės saugos priemonėmis ir kt.), bet ir atliekame konsultacinius darbus. Apmokome personalą elgtis ir pažinti priešgaisrines sistemas, sukuriame sistemingas programas tiksliniam darbuotojų ir vadovų apmokymui bei maksimaliai paruošiame visą personalą kritinių situacijų, susijusių su gaisro pavojumi, valdymą.

Remdamiesi bendrosiomis gaisrinės saugos taisyklėmis (patvirtintomis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM direktoriaus 2005-02-18 įsakymu Nr. 64) siūlome paslaugas visiems įmonių vadovams ir personalui, kuriems reikalingi priešgaisrinės saugos mokymai ar sistemos.

PRIEŠGAISRINĖS SAUGOS REIKALAVIMAI

Pagrindiniai gaisrinės saugos reikalavimai, be tinkamų specialistų patarimų nebus atitikti, tad jūsų įmonė gali susilaukti baudos ar net bus stabdoma jūsų veikla, iki kol reikalavimai bus atitikti. Vadovaudamiesi bendromis gaisrinės saugos taisyklėmis galime kiekvieną paslaugą pritaikyti visiems klientams, nepriklausomai nuo jų lokacijos, vykdomos veiklos ar patalpų dydžio. Aiškiai žinome ir išmanome ne tik priešgaisrinės saugos pagrindinius reikalavimus, bet per ilgą patirtį sukaupėme reikiamą informaciją apie smulkius niuansus ir detales. Tai – žinios, kurioms lygiaverčiu atsvaru niekad netaps joks prietaisas, tačiau suderinus UAB Firesta žinias su moderniais techniniais sprendimais – maksimali priešgaisrinė sauga bus garantuota. Įmonės vadovams privaloma praeiti tam tikrus saugos mokymus, o personalas privalo būti supažindintas su evakuacijos planais bei darbų saugos nuostatais. Mes padėsime juos parengti ir apmokysime jūsų personalą.

PRIEŠGAISRINĖS SAUGOS PASLAUGOS

Mūsų biuras yra Vilniuje, bet tai toli gražu nereiškia, jog veikiame tik sostinėje. Priešingai, aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos. Tiek privatūs asmenys, tiek smulkus ir stambus verslas kreipiasi į vieną rinkos lyderių – mus, kad jiems būtų teikiamos tik geriausios paslaugos, susijusios su gaisrine sauga.

Įrengus signalizacijas ar gesintuvus, atliksime pastarųjų pildymą, signalizacijų ir gesintuvų periodinę priežiūrą bei kitus techninius ar remonto darbus. Neieškome kaip sutaupyti, nes kalbame apie Jūsų saugumą, o jis – UAB Firesta yra pats svarbiausias. Norint užtikrinti maksimalų patalpų saugumą, nusipirktus įrenginius reikia periodiškai tikrinti bei apžiūrėti. Gesintuvus rekomenduojame atvežti patikrai ar pildymui bent kartą metuose arba po kiekvieno panaudojimo.

UAB Firesta taip pat atliks evakuacinių planų parengimą, kuris yra neatsiejama priešgaisrinės saugos dalis. Apmokysime darbuotojus kaip elgtis iškilus kritinei situacijai ar gaisrui ir parengsime reikiamus dokumentus. Aptarnausime signalizacijos įrangą bei kitus priešgaisrinės saugos elementus, o visa tai darome už patrauklią kainą.

Susisiekime jau dabar ir aptarkime bendradarbiavimo galimybes, kaip galime prisidėti prie Jūsų priešgaisrinės saugos gerinimo ar ilgalaikio bendradarbiavimo šiais klausimais. Mūsų klientai nuolat grįžta, tad tikime, kad toliau atstovaudami svarbiausias saugumo, kokybiškų sprendimų ir patirties bei inovacijų derinimo vertybes, galėsime visiems klientams pasiūlyti tik aukščiausios kokybės paslaugas priešgaisrinės saugos srityje.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.