Vandens putų gesintuvai

Naujos kartos gesintuvas šaldančių / impregnuojančių putų pagrindu idealiai tinka B gaisrų klasei gesinti – degieji skysčiai: benzinas, spiritas, lakas, tepalai. Efektyviai gesina ir dažniausiai pasitaikančius A klasės gaisrus –  įprastos medžiagos: mediena, popierius, tekstilė, guma ar plastmasė.

  • A gaisrų klasė – dažniausiai pasitaikantys gaisrai, kai dega įprastos medžiagos: mediena, popierius, guma, plastmasė ar tekstilė.
  • B gaisrų klasė – degantys skysčiai: benzinas, spiritas, lakas ar tepalai.
  • Tinka gesinti elektros įrenginius.
vandens putu gesintuvai kaina

KODĖL VERTA RINKTIS VANDENS PUTŲ GESINTUVĄ?

Darbų saugoje nuolat svarbu sekti naujausias tendencijas ir domėtis naujovėmis, ką sėkmingai keletą metų daro ir UAB Firesta. Vienas iš naujausių ir moderniausių priešgaisrinės apsaugos laimėjimų – vandens putų gesintuvo pritaikymas naudojimui.

Vandens putų gesintuvo veikimo principas yra paremtas impregnuojančių ir šaldančių putų pagrindu. Tokio tipo priešgaisrinės apsaugos priemonės tinka ir šildomoms, ir nešildomoms patalpoms. ReinoldMax gesintuvas puikiai veiks nuo +5°C iki +60°C temperatūrose, o speciali ReinoldMax versija gebės atsispirti šalčiui, kuris sieks net 20 laipsnių žemiau nulio.

Vienas iš didžiausių šio gesintuvo privalumų – jo veikimo būdas. Vandens putų gesintuvai  – leidžia gesinti gaisrus iš saugaus atstumo. Purškianti srovė gesinančią medžiagą nupurkš net 4-5 metrus, tad galėsite efektyviau dorotis su liepsnomis, o visiškai netoksiškas impregnuojančios medžiagos mišinys neleis įsiliepsnoti pakartotiniam gaisrui. Ugnis bus sutramdyta greitai ir efektyviai.

SU VANDENS PUTŲ GESINTUVU NEGALIMA GESINTI:

  • C klasės gaisrų;
  • Aukštos įtampos elektros įrenginių.

Ne veltui šio tipo gesintuvai yra populiariausi Vakarų Europoje. Apipurkštus baldus ar erdves galėsite tiesiog nuvalyti, o Joms nudžiūvus turėsite viską kaip po senovei.

Primename, kad po kiekvieno panaudojimo labai stipriai rekomenduojame gesintuvą pateikti apžiūrai ir naujam pripildymui. Naudojimo laikotarpiu sekite slėgio matuoklio rodyklę – ji turi būti žaliame fone.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.