Darbų saugos dokumentavimas

Darbų saugos dokumentavimas apima net keletą, visam įmonės veiklos vykdymui be galo svarbių sričių. Nuo profesinės rizikos vertinimo iki mokymų parengimo bei pranešimų paruošimo – viskuo šioje srityje užsiima UAB Firesta.

Ar tikrai žinote visus privalomus paruošti darbų saugos dokumentus? Ar numanote kam ir kiek formų reikės siųsti prieš pradedant vykdyti savo veiklą? Net ir viena klaida gali kainuoti licenciją, užtraukti baudas ar sustabdyti įmonės veiklą. Kad to išvengtumėte, pasitikėkite patikimu darbų saugos dokumentavimo partneriu įsikūrusiu Vilniuje, tačiau veikiančiu visoje Lietuvoje – UAB Firesta.

Kaip mes užtikriname tvarkingą darbų saugos dokumentavimą?

  • Atidus ir profesionalus požiūris;
  • Nuodugnus darbas bei kompromisų saugumo klausimais neieškojimas;
  • Ilgametė darbo patirtis ir įstatyminių bei praktinių žinių turėjimas;
  • Aiškus kliento poreikių išnagrinėjimas.

Jums bus reikalinga darbo saugos licencija, vadovui privaloma turėti darbų saugos pažymėjimą, o privalomi darbų saugos dokumentai sudaro tikrai platų sąrašą. Darbų saugos dokumentavimas nėra lengvas darbas, todėl jį rekomenduojame patikėti profesionalams, kurie užtikrins ne tik tai, kad atitiktumėte įstatymus, bet ir parūpins papildomus saugos sprendimus, jei jie yra būtini.

Susisiekime ir aptarkime bendradarbiavimo galimybes. Rašykite mums el.paštu arba skambinkite telefonu ir gausite visą reikalingą informaciją.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Mes, geriau nei bet kas kitas, suprantame, kad pats brangiausias dalykas yra Jūsų saugumas. Nenurimsime ir nenustosime ieškoję sprendimų iki tol, kol Jūsų patalpose bus visiškai maksimalizuota priešgaisrinė sauga.
  • Turime žinias, patirtį, naujoves bei rinkos tendencijas sekantį kolektyvą, kuris gali patarti visais priešgaisrinės saugos klausimais. Surasime tinkamus sprendimus pagal Jūsų biudžetą, o įsigytas prekes aptarnausime ir ateityje.
  • Siekiame, kad klientai iškart pajustų, jog bendrauja ir bendradarbiauja su profesionalais, kurie savo srityje yra lyderiai bei tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai ir mėgdžiotojai. Randame inovatyvius sprendimus, kurie suderina klasikinius ir savo vertę įrodžiusius priešgaisrinės saugos metodus su naujausia ir moderniausia gesinimo technika.